+380504684965 Обратный звонок
Корзина
  • Ваша корзина пуста!

КН1198003У

Кенгуру

Мои первые предложения. Профессии

Нет в наличии

120.00₴

Страниц:Коробка, інс

Язык:Укр

ISBN:9789667495206

Возраст:3+

Краткое описание

Серія «Мої перші речення» — набори, що дозволяють вдало поєднати гру з навчанням, допомагають візуалізувати слова та речення для легкого розуміння прочитаного й показують дітям, що читання може бути веселим і цікавим.


Ми мислимо образами, а вже потім вчимося перетворювати їх на слова. Гра допоможе дитині співвідносити зображення із словами та реченнями, щоб малеча легше розуміла, про що йдеться у прочитаному фрагменті.
Читання може бути цікавою та веселою справою! Завдяки цій грі дитина навчиться читати спочатку слова, а потім і цілі речення; описувати, що зображено на малюнку; виділяти у прочитаному смисловий зв’язок; визначати частини мови. А за допомогою пікограм — власноруч складати речення! Це буде захопливо!
У наборі: 24 картки з піктограмами, виконані з цупкого картону, 6 ігрових полів та інструкція до гри.
На кожному ігровому полі проілюстровано певну ситуацію та написано речення, що відповідає зображенню. Також тут надано орієнтовну схему — запитання, відповідаючи на які дитина зможе побудувати речення. На маленьких картках-піктограмах надано різні картинки, які пропонується дібрати таким чином, щоб утворилося відповідне речення.
В інструкції запропоновано три варіанти гри з наборами. Крім того можна вигадувати нові правила гри, зважаючи на настрій, вік та рівень розвитку дитини.

Характеристики

Возраст
,3+, 4+, 5+, 6+, Начальная школа
Тематика
Профессии
Что поможет изучить/развить
,Навыки чтения, логическое мышление, мелкая моторика

Отзывы0

Написать отзыв

Рейтинг

Отзывы с оценкой

0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов